Emocjonujące zakończenie III Feederowych Mistrzostw Okręgu PZW Kalisz o „Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego”!

Za nami dwa dni pełne wędkarskich emocji i niezapomnianych chwil na zbiorniku Match Pro w Kwileniu! III Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW Kalisz o „Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego” dobiegły końca, a ich przebieg dostarczył uczestnikom i kibicom wrażeń, które zostaną w pamięci na długo.

Zawody rozpoczęły się 14 września, a zawodnicy musieli zmierzyć się z nieprzewidywalną pogodą, która była jednym z głównych przeciwników. Silny wiatr i zmienne warunki atmosferyczne nie ułatwiały łowienia, ale feederowcy, jak zawsze, pokazali klasę. Mimo kapryśnej aury, do walki o zwycięstwo przystąpiło aż 43 z 45 zapisanych zawodników, którzy z determinacją walczyli o najwyższe miejsca. Była to rywalizacja, w której liczyła się nie tylko technika, ale i serce do wędkarstwa.

Podium Mistrzostw: Zwycięzcy pełni determinacji i talentu

Po dwóch dniach intensywnych zmagań na wodzie, wyniki okazały się bardzo wyrównane. Ostateczne rozstrzygnięcia na podium zapadły po zaciętej walce, która trzymała w napięciu aż do końca. Oto najlepsi z najlepszych:

Miejsce Zawodnik Klub Wynik (gramy) Punkty sektorowe
1 Mikołaj Owczarek Kalisz Miasto 65 075 2
2 Marcin Gąsiorkiewicz Kalisz Miasto 42 705 2
3 Sławomir Pietrzak Koło Raszków 52 015 3

Mikołaj Owczarek z Kalisza Miasto to prawdziwy bohater zawodów! 🏆 Jego wynik 65 075 gramów i tylko dwa punkty sektorowe to dowód na to, że wędkarskie mistrzostwo to nie tylko kwestia szczęścia, ale i ogromnej wiedzy oraz umiejętności. Wielkie gratulacje dla mistrza!

Na drugim miejscu uplasował się Marcin Gąsiorkiewicz, również reprezentant Kalisza Miasto, który z wynikiem 42 705 gramów i dwoma punktami sektorowymi pokazał, że walczył do ostatniego rzutu. To niezwykły pokaz wytrwałości i pasji! 🥈

Sławomir Pietrzak z Koła Raszków, z wynikiem 52 015 gramów i trzema punktami sektorowymi, zajął zasłużone trzecie miejsce, pokazując klasę w trudnych warunkach. Brawo za hart ducha i doskonałe wyniki! 🥉

Nagrody specjalne i szczególne wyróżnienia

Szczególne wyróżnienie należy się Krzysztofowi Kamińskiemu z klubu Jafo Jarocin, który złowił największą rybę zawodów – olbrzymiego karpia o wadze 12 150 gramów! 🐟 To spektakularny wynik, który na długo zostanie w naszej pamięci! Jego osiągnięcie nie tylko wzbudziło podziw wśród innych uczestników, ale także udowodniło, że cierpliwość i precyzja potrafią przynieść spektakularne efekty. 🏅

Podziękowania kierujemy także do jednej kobiety, która wzięła udział w zawodach – Wasza obecność dodaje tym rywalizacjom dodatkowej wartości i energii. Dziękujemy za zaangażowanie i pasję! 🌸

Podziękowania dla organizatorów, sędziów i zawodników

Ten sukces nie byłby możliwy bez wspaniałej pracy organizatorów, sędziów i wszystkich zaangażowanych osób. To dzięki ich poświęceniu, mistrzostwa przebiegały sprawnie i zgodnie z najwyższymi standardami. 👏 Dziękujemy przewodniczącemu OKS oraz wszystkim sędziom za rzetelną i sprawiedliwą ocenę rywalizacji!

Nie możemy też zapomnieć o samych zawodnikach, którzy pomimo trudnych warunków pogodowych pokazali, że feederowe wędkarstwo to nie tylko sport, ale i wielka pasja. 💪 Wasza wytrwałość, technika i sportowy duch sprawiły, że te zawody były wyjątkowe!

Do zobaczenia za rok!

III Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW Kalisz dobiegły końca, ale emocje, które towarzyszyły rywalizacji, na długo pozostaną w pamięci. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i uczestnikom! Jesteście prawdziwymi mistrzami, a Wasza pasja do wędkarstwa jest inspiracją dla całej społeczności wędkarskiej.

Do zobaczenia za rok na kolejnych zawodach! 🎣🔥